Zespół

Zespół

Nasz zespół – to doświadczeni amerykańscy architekci oprogramowania, menedżerowie projektów oraz programiści z Europy. Nasi fachowcy, a zespól Codeminders nalicza ponad 100 pracowników, posiadają głęboką wiedzę w obszernym zakresie technologicznym. Zapewniamy że będziesz pracować wśród utalentowanych pasjonatów branży IT.

Założyciele

Aleksander Sova

Aleksander Sova, jako jeden z założycieli Codeminders, sukcesywnie rozwinął biznes od podstaw, założył międzynarodową firmę która posiada kilka biur i zatrudnia ponad 100 pracowników. Aleksander uzyskał stopień magistra informatyki na Kijowskim Narodowym Uniwersytecie im. Tarasa Szewczenki i od ponad dwudziestu lat pracuje oraz rozwija się w branży IT: jako współzałożyciel trzech firm, kierownik projektów oraz inżynier oprogramowania.

 

Obecnie Aleksander Sova odpowiada za tworzenie zespołów deweloperskich, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i modernizację procesów oraz tworzenie oprogramowania. Jego umiejętności utalentowanego programisty i menedżera przyprowadzili dla firmy klientów z pierwszej dziesiątki listy Fortune 500. Wiadomo, że najlepsi wybierają najlepszych.

Vadim Zaliva

Innowator i naukowca. Tak wkrótce można opisać drugiego założyciela Codeminders – Vadima Zalivę. W ciągu ostatnich 30 lat Vadim Zaliva specjalizował się w projektowaniu wczesnych etapów rozwoju produktów, zaawansowanych technologiach, skalowalności, aplikacjach mobilnych oraz internetowych. Dzięki głębokiemu zrozumieniu zarówno technologii, jak i biznesu, Vadim jako ekspert pomaga dynamicznie rozwijającym się firmom szybko przekształcić ich pomysły w atrakcyjnie zaprojektowane, skalowalne produkty.

 

Vadim zdobywał doświadczenie akademickie w dziedzinie uczenia maszynowego, rozpoznawaniu obrazów, bezpieczeństwa komputerowego i metod formalnych. Pomimo tytułu licencjata w dziedzinie elektrotechniki, tytułu magistra w dziedzinie informatyki i stopnia doktora w Carnegie Mellon University Vadim Zaliva rozwija swoje umiejętności oraz pasje poprzez projekty innowacyjne. Jego dorobek naukowy – to patenty na innowacje technologiczne oraz duży wykaz prac naukowych.